Lukáš

Jednatel TiGO s.r.o., ale především hlavně jeden z našich instruktorů, s klidným lidským přístupem. V autě má odježděno dalece přes milion kilometrů a proto, když viděl jak se někteří dokáží v provozu chovat, stal se doslova snílkem, který chce alespoň trochu změnit úroveň českých řidičů.

Rodilý a ukecaný Brňák, který přitom paradoxně fandí Pražské Slávii. Zároveň je velkým „závislákem“ na cukru nebo sci-fi. Drží se mota: „Důležité je zachovat si selský rozum a z ničeho se nepo…“

Některé z vás bude provázet celým kurzem. A to od výuky na učebně, přes první posazení za volantem výcvikového vozu, až po závěrečné zkoušky na magistrátu.

Vladimír

Doslova pravá ruka Lukáše a stejně důležitá součást celé TiGO s.r.o.

Silnice brázdí už 25 let a přestože vystudoval podnikání, vždy ho to táhlo k autům. Dlouho se živil jako profesionální řidič, co sjezdil půl Evropy. Za čtvrtstoletí najel již více než 1.600.000 km, a viděl a zažil na silnici snad vše, co se vidět a zažít dá.

Pozitivní a nadšený člověk, který se rozhodl, že spojí své znalosti a zkušenosti s tím, co jej baví, a začne se věnovat výchově řidičů. Nejlépe si odpočine na pěších túrách po lesích a kopcích. Velký fanda Formule 1 a táta dvou úžasných dcer.

Oba hlavní učitelé jsou empatičtí, klidní a sebejistí instruktoři, kteří vás budou maximálně podporovat na Vaší cestě stát se dobrým a plnohodnotným řidičem.
Největší radost mají z pokroků svých žáků, čehož dosahují za pomoci klidného koučinku, opakování a pozitivní motivace.

Respektují individualitu každého svého žáka a volí pro něj vhodné postupy, které jej dovedou ke zdárnému zakončení celého kurzu.