Jsme zkušení řidiči a nadšení profesionálové, kteří se rozhodli, že chtějí založit a vést autoškolu lépe, kvalitněji a s nadšením. Vést ji zábavně, motivačně a přinášet novinky které se posléze stanou standardem, aneb podle našeho mota: „PROSTĚ JINAK“.

Od individuálního přístupu ke každému žákovi, přes reprezentativní provozovnu na klidném, dobře dostupném místě až po vysokou investici do moderních a skvěle vybavených výcvikových vozidel. K tomu přidáváme spoustu dalších menších i větších detailů, které nás znatelně odlišují od konkurence.

U nás se rozhodně nemusíte bát učitelů, kteří křičí nebo jsou vulgární. Výcvik nebude probíhat ve znečištěném, polorozpadlém autě, právě naopak. V naší autoškole budete řídit čistá moderní vozidla ve stoprocentním technickém stavu. Na místě spolujezdce vás přivítá příjemný a empatický lektor, který vás postupně naučí, jak být dobrý řidič, a který vás bezpečně a v klidu provede džunglí silničního provozu ve vašich úplných řidičských začátcích.

Chceme vám, kromě teorie, předat co nejvíce praktických rad i zkušeností a tipů. Zbavíme vás obav z řízení, z pohybu v silničním provozu, z parkování i couvání, a podpoříme Vaše řidičské sebevědomí. Naučíme Vás jezdit zároveň bezpečně, defenzivně, ekonomicky a ekologicky.

S námi budete mít nakročeno k tomu stát se skvělými řidiči, které bude řízení bavit a kteří se vždy vrátí bezpečně domů. Což je to nejdůležitější.

Jsme řádnými členy Asociace autoškol ČR.

Kromě standardních kurzů pro skupinu B nabízíme i další různé doplňkové služby.

Budeme se na Vás těšit!

Team autoškoly TiGO