Škoda Kamiq. Výukové vozidlo v autoškole TiGO.

14. 11. 2023

Do naší autoškoly jsme výcviková vozidla vybírali velmi dlouho a pečlivě. Orezlá Dacia, Octavia I. generace, Felicia nebo 15 let staré Clio? Nic takového u nás opravdu NIKDY nenajdete.

Volba nakonec padla na vozidla značky Škoda, přesněji modelů Kamiq. A to rovnou v exkluzivní výbavě
Monte Carlo, která disponuje řadou nadstandardních prvků a detailů a navíc vypadá prostě skvěle.
Proč zrovna Kamiq? Jedná se o moderní vozidlo, odpovídající současným vysokým technickým standardům, vybavené všemi možnými elektronickými asistenty. Můžete se těšit například na asistent rozjezdu do kopce, asistent mrtvého úhlu, nouzové brzdění, parkovací senzory vepředu i vzadu, kde jsou navíc doplněné kamerou
a mnoho dalších pomocných systémů, které se tak u nás naučíte ovládat.

Ke všemu má Kamiq moderní a ergonomické pracoviště řidiče, vyvýšený posez s vynikajícím výhledem
do všech stran, virtuální kokpit, vícezónovou klimatizaci a lehké a přesné ovládání.Příjemným bonusem je velký rejd řízení, se kterým nebudou i ty nejužší uličky žádný problém. Plnohodnotné LED světlomety, díky kterým vozidlo nikdo nepřehlédne a pohodlná sportovní sedadla jsou dalším příjemným bonusem.

Jen málo autoškol v České republice poskytuje svým žákům takto moderní vozidla. TiGO navíc přidává vysoký stupeň výbavy vozidla Monte Carlo.

Jsme tak celorepublikovým lídrem a unikátem v přístupu k našim žákům – budoucím řidičům.
Aneb přesně podle našeho sloganu – TiGO: „Prostě jinak…“

Zpět